مجموعه ی آموزشی آوا در کنار کارکنان بانک قوامین

کارگاه آموزشی فن بیان با موضوعات،آداب حضور در جلسات اداری،فن بیان و پاسخگویی به مشتریان،ترس و اضطراب سخنرانی در جمع،تمرین های عملی برای تقویت بیان و... باحضور کارکنان بانک قوامین از شهرستان های  استان خراسان شمالی در مرکز استان آموزشگاه هنرهای سینمایی آوا برگزار گردید.جاوید مدیرکل شعب بانک قوامین استان در این جلسه بر لزوم استمرار این کلاس ها برای کارکنان این مجموعه تاکیدکرد و افزود: در سال جاری کارکنان این مجموعه منتظر آموزش های بعدی برای ارتقا جایگاه شعب به ویژه در ارتباط با مشتری مداری خود باشند.

 

اسکندری مدیر مجموعه آموزشی آوا و مدرس این کارگاه نیز افزود : مجموعه آموزشی آوا با شعار متفاوت شوید سعی در ارتقای بینش حرفه ای مجموعه های اداری به ویژه اداراتی که با مردم ارتباط مستقیم دارند؛دارد و با همین نیت نیز این دوره ها را رایگان برگزار خواهد کرد.وی رسالت اصلی این مجموعه را کمک به آحاد جامعه دانست و افزود تاکنون در این مجموعه موفق به برگزاری دوره های رایگان ارتباطات اجتماعی و فن بیان بوده ایم که بازخورد مردمی آن برای ما بسیار شگفت انگیز بوده و با توکل به خدا این روند ادامه خواهد داشت.اسکندری همچنین اضافه کرد: دوره های عکاسی،بازیگری،گویندگی و اجرا ، صداسازی ، خوانندگی و... نیز با هدف کشف استعداد های جوان استان و ارتقای سطح کیفی هنرهای سینمایی در استان با نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی درحال برگزاری است که از دیگر اهداف مجموعه آموزشی آوا می باشد. 

در پایان نیز مدیرکل شعب بانک قوامین با اهدا یادبودی به مجموعه آموزشی آوا ضمن تشکر از همکاران، و کارکنان مجموعه آموزشی آوا ابراز امیدواری کرد در آینده ی نزدیک این آموزش ها را با قوت پی خواهیم گرفت.

 

نظر 0
پیام بگذارید