سوالات متداول

آیا قیمتهای سایت به روز است؟
بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت های کلاس ها و دوره ها را در سایت به روز نگه داریم.بعد از اتمام هر دوره ی کلاسی قیمت ها و تاریخ برگزاری کلاس ها به روز می شوند.
 
آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟
اگر دوره ی آموزشی و یا محصول اینترنتی تخفیفی داشته باشد پس از اعمال تخفیف مبلغ پرداختی برای شما منظور می شود. در برخی از
موارد تخفیفات خاص به اشخاص داده می شود که با وارد کردن کد دریافتی تخفیف برای شما منظور می شود.
 
آیا برای دوره ی گویندگی نیاز به تست هست؟
خیر، نیاز به تست نیست.علاقه مندان می توانند برای یادگیری در این دوره بدون تست ثبت نام کنند و در طی دوره ویژگی های صدای آنها بررسی و بیان خواهد شد و در جلسه ی دوم گویندگی مربی صداسازی آقای آرمان حمیدی نکاتی جهت تربیت صدا به شما خواهند آموخت.
 
 کدام دوره های شما مقدماتی و پشرفته دارد؟
دوره های گویندگی،تئاتر،عکاسی و صداسازی که شامل دوره ی مقدماتی و پیشرفته هستند.
 
برای دوره ی عکاسی نیاز به تهیه و یا به همراه داشتن دوربین حرفه ای عکاسی هست؟
خیر نیازی به همراه داشتن دوربین حرفه ای نیست، مربی این دوره در کلاس به همراه دوربین حرفه ای حضور خواهند داشت و به شما آموزش خواهند داد ضمن اینکه قواعد عکاسی ثابت است و ربطی به دوربین ندارد.مثلا قاب بندی در هر دوربینی قواعد ثابتی دارد یا تنظیم سرعت شاتر در نور کم و زیاد و...
 
آیا پس از اتمام دوره ی گویندگی در صدا و سیما و جایی به کار گرفته خواهیم شد؟ 
هیچ گونه تضمینی برای به کارگیری شما در صدا و سیما وجود ندارد، اما افراد با استعداد،توانمند و تلاشگر به برنامه سازان معرفی خواهند شد تا در موارد لزوم از حضورتان بهره بگیرند،و همچنین مربی دوره ی گویندگی می تواند معرف افراد برای تست و اجرا در برنامه ها ی صدا و سیما باشد.ضمن اینکه شما می توانید در ساخت کتاب های صوتی،تیزرهای تبلیغاتی و... نیز فعالیت داشته باشید.
 
 
 
 
نظر 0
پیام بگذارید