دانلود رایگان کتاب ترس از سخنرانی

اگر ترس از سخنرانی کردن در جمع دارید،این فرصت رو از دست ندید و با مطالعه ی کتاب رایگان بترس و اقدام کن، ترس از سخنرانی خودتونو کاهش بدید

ترس از سخنرانی چیه؟

اگر دقیق بخوام بگم،همون چیزیه که اکثر مردم رو وادار به شرکت در دوره ی سخنرانی و فن بیان می کنه تا بتونن در موقعیت های اجتماعی مخلتف بهتر ظاهر بشن و از سخن گفتن در جمع هراسی نداشته باشن.

چرا؟چون صداشون و دست هاشون میلرزه،مطالب از ذهن شون می پره،کنترلی رو زبان بدن ندارن،نمی دونن از کجا باید شروع کنن،تپش قلب می گیرن،رنگشون می پره و…حالا راه حل چیه و چیکار باید کرد؟؟!

خوب به نظر می رسه هیچ چیزی مهم تر از این نیست که خودمون تصمیم بگیرم و بخوایم که شروع کنیم و قدم اول رو برداریم.من سعی کردم این مسیر رو براتون آسون ترش کنم،چرا که با خوندن این کتاب رایگان و به کار بستن تمرین ها و تکنیک های اون حتما تاثیرات مثبتش رو احساس خواهی کرد.

همون طور که خیلی از شرکت کنندگان در دوره ی سخنرانی و فن بیان بارها و چندین بار این دوره رو شرکت کردن،چون با تصمیم جدی شروع کردن و نتایج تمرین کردن در کلاس رو دیدن

کتاب رایگان ترس از سخنرانی با عنوان بترس و اقدام کن هدیه ی است از طرف ما برای شروع رها شدن از ترس از سخنرانی

در چند سال گذشته و یازده دوره ای که با عنوان آموزش سخنرانی و فن بیان برگزار کردیم با قریب به 1000ساعت نفر آموزش، تجربه های خوبی کسب کردیم که موجب شد تا با اثر گذاری که روی شرکت کنندگان گذاشتیم برخی از اونها تا 5 بار این دوره رو تکرار کنند.

[/vc_message]

کسب دانش در مورد ترس و آشنایی با اون و هفت راهکاری که در کتاب بترس و اقدام کن مطرح کردم تا ترس از سخنرانی کنترل و مدیریت بشه تونسته به خیلی ها کمک کنه.
حتی اینکه بدونیم ترس ها تازه اول شروع  راه موفقیت ما هستند نه راهی برای دوری کردن و عدم حضور اجتماعی.در دوره ی آموزش سخنرانی و فن بیان اقدام کردن برای ما از هرچیزی مهم تره حتی از خوده ترس پس باید اول تمرین و اقدام کرد.
به قول یکی از شرکت کنندگان هرچقدر که تمرین می کنم شانسم برای موفقیت بیشتر میشه.بخشی از این تمرینات رو باهم ببینیم.

[/vc_column][/vc_row]

درباره ی نویسنده ی کتاب به ترس و اقدام کن از سخنرانی

جواد اسکندری
گوینده ،مجری و تهیه کننده رادیو و تلویزیون با 14 سال سابقه
موسس و بنیان گذار مجموعه ی آموزشی و سایت آوا
مدرس فن بیان،سخنرانی و اجرا
گفت و گو با مقامات عالی رتبه کشوری
گوینده ی کتب صوتی و تیزرهای تبلیغاتی در کشور
مدرس دانشگاه
نویسنده کتاب بترس و اقدام کن و مقالات متعدد
دارای مدرک مستری از نمایندگیMPT اتریش در ابران
دارای مدرک فن بیان و سخنرانی از نمایندگی TUV آلمان در ایران

اجرا با شبکه سوم

اجرا با شبکه دوم سیما

جلسه ی توسعه و سرمایه گذاری با حضور رئیس جمهور

گفت و گو با وزیر کشور

اجرا با شبکه های رادیویی جوان وفرهنگ

برگزاری دوره های سخنرانی وفن بیان

گفت وگو با هنرمندان

یکی از مسائلی که در مورد ترس از حضور در جمع و سخنرانی برای خودم جالب بود مصاحبه با مقامات و چهره های کشوری بود که با استفاده از تکنیک هایی که در این کتاب آوردم و البته تمرین و تکرار تونستم بسیار بسیار عالی این ترس رو مهار کنم،چرا که خیلی ها رو دیدم که با دیدن یک فردخاص یا مقام ما فوق یا چهره ی سیاسی و اجتماعی ترس بیشتری بر اونها قالب میشه

پیشنهاد می کنم شما هم حتما برای استفاده از این تکنیک ها،هدیه ی ما رو دانلود و استفاده کنید

<